طراحی سایت و اپلیکیشن های موبایل

طراحی وب سایت یکی از مواردی است که اگر به صورت تخصصی اجرا نشود نمی توان انتظار داشت که در مراحل بعدی نیز با موفقیت به فعالیت خود ادامه دهد.
رقابت بین سایت های مختلف روز به روز بیشتر می شود و خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند هر روز متنوع تر و کامل تر می گردد. در این میان تنها وب سایت هایی قادر خواهند بود در مسیر خود موفق باشند که به عنوان یک سایت حرفه ای طراحی و مدیریت گردند.
– یک سایت حرفه ای در بالای نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شود.
– سایت حرفه ای به سرعت در کامپیوتر بازدیدکننده به نمایش درمی آید.
– جلوه های گرافیکی جذاب و قابل قبولی در طراحی هر سایت حرفه ای وجود دارد.
– گشت و گذار (Navigation) در سایت به سهولت و سرعت انجام شود.
– سایت حرفه ای در وضوح های مختلف صفحه نمایش، در مرورگرهای مختلف و … به صورت صحیح نمایش داده می شود.
– اکثر صفحات سایت در موتورهای جستجو قابل دریافت می باشند.
– سایت در ازای ارائه خدمات به کاربر، کمترین مزاحمتها را برای بازدید کننده ایجاد کند.. (مثل درخواست ثبت نام قبل از ارائه درخواست کاربر) آدرس این سایت ها به راحتی قابل دسترس می باشد.
واحد طراحی سایت شرکت حرفه پردازان با سابقه ای طولانی در این امر آماده طراحی سایت ها ی مورد نیاز شما با استفاده از پیشرفته ترین متدولوژیهای طراحی سایت و با انواع زبان های برنامه نویسی (ASP,Php,CSS,…) در کوتاه ترین زمان ممکن، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.

بسیاری صاحبان کسب کار که تجربه حضور در بازارهای آنلاین و اینترنت را دارند امروزه نیاز به حضور در بازارهای نوین را احساس کرده اند. همواره جذب بازدیدکننده بیشتر در فضای رقابتی و ایجاد برندیگ و پیشی گرفتن از رقبا در تجارت الکترونیک حائز اهمیت بوده است.
گسترش دستگاه های موبایل هوشمند در سطح جهان باعث تغییر رفتار استفاده کنندگان از اینترنت شده است امروزه میزان دسترسی به اینترنت از طریق موبایل نسبت به دستگاه های دیگر مانند لپ تاپ و کامپیوتر پیشی گرفته و سرعت رشد آن بسیار سریع است و در آینده ای نزدیک بیشترین دسترسی به اینترنت از طریق موبایل ها و تبلت ها خواهد بود.
اگرچه داشتن سایت واکنش گرا پس از تغییر رفتار استفاده کنندگان از اینترنت با حضور موبایل ها اهمیت پیدا کرد اما آمارها نشان می دهد بیشتر از ۸۰ درصد افراد از طریق نرم افزارهای اختصاصی موبایل به اینترنت دسترسی داشته اند.
گرچه تعداد نرم افزارهای موبایل در بازار و تقاضا برای بهتر دیده شدن زیاد است اما یافت شدن بین تعداد زیادی برنامه موبایل بسیار راحت تر از پیدا شدن در میان میلیون ها صفحه وب خواهد بود. همچنین نرم افزار های موبایل اختصاصی طراحی شده دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به موبایل سایت ها بوده و تجربه کاربری بهتری را برای استفاده کنندگان نهایی به ارمغان می آورد. واحد اپلیکیشن های موبایل شرکت حرفه پردازان با سابقه ای طولانی در این امر آماده طراحی اپلیکیشن ها مورد نیاز شما در دو نسخه ios و android در کوتاه ترین زمان ممکن، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد